Een van de meest spannende survival parcours in Limburg vindt je in Valkenburg.
Een voor een hijsen we ons in onze klimgordels. De helmen gaan op en daarna verdwijnen we achter elkaar de donkere gangen in van de kasteelruine. In het licht van de lampen geeft een mystieke onderaardse wereld zich aan ons bloot. De vluchtgangen uitgehouwen in mergel doen bijna magisch aan. Zoiets heb ik nog nooit gezien! We zekeren onszelf aan de staaldraden en dan gaat de lol beginnen. We klauteren door smalle gangetjes, klimmen omhoog via steile laddertjes en ‘seilen ab’ naar de volgende uitdaging. Dit is zo’n enorme kick. De adrenaline giert door m’n lijf!’.
Het is een spannende, uitdagende tocht rondom het thema hoogte die zich afspeelt in om de kasteelruïne en het doolhof van vluchtgangen. In deze vluchtgangen zult u enkele obstakels moeten overwinnen. Stimuleren en grenzen verleggen staat centraal bij de klimwand en de vroegere waterput waar u uitgedaagd wordt om een abseil naar beneden te maken.
Na afloop van het surivalprogramma is het tijd voor een luchtiger onderdeel van het programma. Jullie stappen in de kabelbaan die jullie naar de 70 meter hoger gelegen top van de heuvel brengt. Op de helling naar boven toe heb je ze al zien liggen.. twee enorme rodelbanen. Stap in de bobslee en glij de berg naar beneden via de twee rodelbanen van 325 en 375 meter lang.
Aantal personen: | |
---|---|
Vanaf 10 personen Maximaal 45 personen |
Tijdsduur: | |
---|---|
1,5 uur |
Aanvangstijden | |
---|---|
De start van dit arrangement is door jullie zelf te bepalen. Ieder half uur tussen 10:00 uur en 16:00 uur kan gestart worden met het programma. |
Rand voorwaarden | |
---|---|
Het tempo wordt aangepast op de groep. Mocht je onderdelen niet mee durven doen dan kunnen deze zonder probleem worden overgeslagen. |